Ünlü çiftin tanışma yıl dönümü kutlaması! ‘Millet şampanya patlatır, biz kebap yedik’

Seren Serengil, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta yaşanan depremde annesini kaybeden sevgilisi Mustafa Rahman Tohma’nın en büyük destekçisi olmuştu. Serengil, uzun süredir aşk yaşadığı Tohma için şu ifadeleri kullanmıştı:

Hayat arkadaşım bana çok baktı, çok sarıp sarmaladı. Bir de benim yüzümden çok kırıp döktüler onu hiç hak etmediği halde. Şimdi sıra bende. Beraber saracağız yaraları. Beraber iyileşeceğiz. Çok zor ama üstesinden hep geldik, yine geleceğiz.

SERENGİL’E KEBAP YEDİRDİ

Serengil ile Tohma, tanışmalarının beşinci yıl dönümlerini önceki gün Nişantaşı’ndaki ünlü bir restoranda kutladı.

Antakyalı olan ve 6 Şubat depremlerinde büyük bir acı yaşayan iş insanı, memleketinin lezzetlerinden oluşan masa kurarak, Serengil’e sürpriz yaptı.

“MİLLET ŞAMPANYA PATLATIR”

Tohma’nın bir ara Serengil’e elleriyle kağıt kebabı yedirdiği anlar da objektiflere yansıdı. Basın mensuplarının kendilerini görüntülediğini fark eden Serengil ise şöyle konuştu:

Bu gün tanışmamızın beşinci yıl dönümü, Mustafa bugün bana Antakya lezzetleriyle bir kutlama yapmış. Millet şampanya patlatır, biz kebap yedik.

“MUSTAFA SAYESİNDE BEŞ KİLO ALDIM”

Hatay ve Antakya lezzetlerinin vazgeçilmezi olduğunu belirten Seren Serengil, “İyi ki Mustafa var onun sayesinde beş kilo aldım. Evde mutfağa da o girip, bana memleketinin en güzel ve özel lezzetlerini elleriyle yapıyor” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx