“Gerekirse simit yenecek” sözleri hatırlatılan Hülya Avşar: Hiç umurumda değil

Hülya Avşar önceki akşam Trabya’da bir mekan  çıkışı görüntülendi.  Avşar mekan çıkışı muhabirlerle konuştu. Geçmişte sosyal medyada gündem olmuş “Gerekirse simit yenecek” sözleri hatırlatılması üzerine; Avşar “Ben de zengin bir ailenin çocuğu değildim. Tekrardan bu konuyu açmak, izah etmek çok zor geliyor bana. Kim ne istiyorsa öyle anlasın, hiç umurumda değil” dedi.

Hülya Avşar ve kızı Zehra Çilingiroğlu önceki akşam Trabya’daki bir balıkçı çıkışı görüntülendi. Muhabirlerle sohbet eden Avşar, gelen soruları da yanıtladı. Bir muhabirin “Geçmişte bir açıklamanız vardı. ‘Bu zor dönemlerde gerekirse simit yiyeceğiz’ diye, sosyal medyada tekrar gündem oldu. ‘Simit 10 lira oldu, onu da yiyemiyoruz artık’ diyorlar. Bununla ilgili bir yorumunuz var mı?” sorusuna Avşar şu yanıtı verdi.

“O kadar göreceli bir konu ki. Kimin nasıl aldığına bağlı. Kimin nasıl aldığı da beni hiç bağlamıyor açıkçası. Ben de zengin bir ailenin çocuğu değildim. Her sözümün altında bir tecrübe durumu yatıyor. Herkes aynı geminin içinde yaşıyor. Tekrardan bu konuyu açmak, izah etmek çok zor geliyor bana. Kim ne istiyorsa öyle anlasın, hiç umurumda değil”

“Atatürk kırmızı çizgim”

Hülya Avşar, muhabirlerin “Disney’in ‘Atatürk’ dizisini yayınlamaması hakkında siz neler söylemek istersiniz?” sorusu üzerine ise, “Bu çok derin bir konu. Ben o konuyu çok fazla irdelemedim. Konu ne? Kimseyi yargılamak istemiyorum açıkçası. Atatürk benim kırmızı çizgim. Herkesin de öyledir eminim. Bence bağırmak, çağırmak ya da yorum yapmanın bir işe yaramadığının farkında herkes. Ben öyle düşünüyorum.”  ifadelerini kullandı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx