Gazetecinin oğlunu öldürüp derin dondurucuya koyan şüphelinin ifadesi ortaya çıktı: Sohbet ederken eski konular açıldı, sinirlenip boğdum

Bayrampaşa

POLİSE ‘KAÇIRILDI’ İHBARI YAPILDI

Oğlundan haber

“TARTIŞTIK, SİNİRLENEREK BOĞDUM”

Başlatılan soruşturma kapsamında yapılan incelemelerde, gazetede daha önce çalışan ve 3 yıl önce işten çıkarılan Hakan Ö. isimli cinayet zanlısının birkaç gün önce Mustafa Kasadar’ın oğlu Muhammed Nuh Kasadar ile buluştuğu belirlendi. İkilinin buluştuktan sonra, zanlının Bayrampaşa’da bulunan evine gittiği tespit edildi. Cinayet zanlısı Hakan Ö.’nün Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekiplerine verdiği ifadede, “Sohbet ederken eski konular açıldı, tartıştık. Sinirlenerek boğdum” dediği öğrenildi.

BABASINA AİT İŞ YERİNDE ÇALIŞMIŞ

H.Ö’nün ifadesinde, önceden Kasadar’ın babasına ait iş yerinde çalıştığını, kendisini o dönemden tanıdığını, 10 Temmuz’da yemek için buluştuklarını, daha sonra Bayrampaşa’daki eve gittiklerini öne sürdüğü öğrenildi.

CESEDİNİ DERİN DONDURUCUYA GİZLEMİŞ

Şüphelinin ayrıca, Kasadar ile evde sohbet ettikleri sırada eski konuların açılması üzerine tartışmaya başladıklarını, tartışma sırasında sinirlendiğini ve Kasadar’ı boğarak öldürdüğünü, sonra cesedini dondurucuya gizlediğini iddia ettiği belirtildi.

İTİRAFI SONRASI POLİSLER CESEDİ BULDU

Bunun üzerine adrese giderek inceleme yapan polis, Muhammed Nuh Kasadar’ın cesedini buldu. Gözaltına alınan zanlının emniyetteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Davut Has – Güncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx