Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi Belediye Başkanlarını Tebrik Etti

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetimi, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimi’nde merkez ilçe belediye başkanlıklarına seçilen; Aziziye Belediye Başkanı Emrullah Akpunar, Palandöken Belediye Başkanı Av. Muhammet Sunar ve Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar’a tebrik ziyaretinde bulundu.

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Saim Özakalın başkanlığındaki ETSO Yönetimi ilk ziyaretini, Aziziye Belediye Başkanı Emrullah Akpunar’a gerçekleştirdi. Özakalın ziyarette Başkan Akpunar’ı tebrik ederek yeni görevinde başarı dileğinde bulundu.

ETSO yönetimi daha sonra yeniden seçilen Palandöken Belediye Başkanı Av. Muhammet Sunar ve Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar’ı makamlarında ziyaret etti. Başkan Sunar ve Başkan Uçar’a yeni dönemdeki görevlerinde başarılar dileyen Özakalın, ETSO olarak Erzurum’un menfaatleri doğrultusunda yerel yönetimlerle işbirliği içerisinde çalışmaya ve şehre katma değer sağlayacak projelerine destek olmaya devam edeceklerini dile getirdi. – ERZURUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx