Kara Para Akladığı Söylenen Dilan Polat’ın Bir Çalışanını Darp Ettiği İçin Ceza Aldığı İddiası Gündem Yarattı

Günlerdir hatta haftalardır adını duyduğumuz Dilan Polat hakkında ortaya atılan iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Her geçen gün ayrı bir olayın patlak verdiği Polat ailesi ile ilgili yeni bir bilgi ortaya çıktı. Söylenenlere göre, Dilan Polat  bir çalışanını darp edip yaraladığı için ceza aldı.  

Detayları görelim?

Kaynak: https://www.gazetedamga.com.tr/gundem…

Tüm sosyal medya mecralarında gündemden düşmek bilmeyen bir isim var, Dilan Polat… Dilan Polat ve eşi Engin Polat ikili hakkındaki ciddi iddialar ortalığı karıştırmaya devam ediyor.

Polat çifti şu sıralar; kara para akladıkları, birilerini vurdurmak istedikleri için tetikçi tuttukları ve vergi kaçırdıkları gibi çeşitli iddiayla karşı karşıyalar.

Her paylaşımlarıyla takipçilerine “Bu zenginlik nereden geliyor?” diye sık sık sorgulatan Dilan ve Engin Polat ikilisini ilgilendiren yeni bir iddia daha ortaya atıldı.

Damga Gazetesi’nden Mehmet Mert’in özel haberine göre; yüzlerce güzellik merkezi şubesi bulunan iş insanı Dilan Polat bir çalışanını darp edip yaraladığı için ceza aldı.

Yaşanan darp olayı yüzünden Dilan Polat; Batman 5. Asliye Ceza Mahkemesi 2015/71 Esas numaralı ve 2015/487 karar numaralı ceza, 07.10.2015 tarihinde, TCK’nın 231. Maddesince ceza almış ve hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verilmiş.

Polat, 6.5.2021 tarihinde çalışanı olan S.’yi darp ederek yaraladığı için 2019/65 sayılı İstanbul Anadolu Asliye Ceza Mahkemesince 1.500-TL (Binbeşyüz) para cezasına çarptırılmış.

Konuların odağındaki Dilan Polat için 5 yıl içinde yeniden suç işleyip tekrar ceza alınca hükmün açıklanmasına karar verilmek üzere mahkemeye yazı yazıldığı öne sürüldü.

Sizin konu hakkındaki düşüncelerinizi de oldukça merak ediyoruz. Buyurun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx