Günün öne çıkan kripto paraları hangileri oldu? 8 Ekim 2023

Bitcoin’in (BTC) 28 bin dolara yakın fiyatlamasıyla beraber hareketlilik kazanan altcoin piyasasında son durum ne?

Fud haberlerin yaratmış olduğu karanlık havadan sıyrılarak pozitif bir ivme yakalayan BTC, 28.000 doları zorlamaya devam ediyor. Bu süreçte ise altcoin piyasası daha farklı bir hareketlilik yakaladı. Peki ya son 24 saatte en çok hangi coin’lerde volatilite gözlemlendi?

Kazananlar Listesi

En çok yükselen coin’ler listesinde son 24 saatte yüzde 6,68 artış gösteren Render (RNDR) zirveye oturdu. Yüzde 6,68’lik artışla Klaytn (KLAY) ikinci sırada, yüzde 6,49’luk artışla Stacks (STX) üçüncü sırada, yüzde 3,69’luk artışla Injective (INJ) dördüncü sırada ve son olarak beşinci sırada yüzde 3,38’lik artışla Polygon (MATIC) yer aldı.

Kaybedenler Listesi

En çok düşen coin’ler listesinin ilk sırasında Trust Wallet Token (TWT) yer aldı. TWT son 24 saatte yüzde 5,62 düşerek zirveye yerleşti. Ardından Maker (MKR) geldi. MKR son 24 saatte yüzde 5,08 değer kaybetti. Üçüncü sırada yüzde 4,83’lük düşüşle THORChain (RUNE) dördüncü sırada yüzde 3,20’lik düşüşle Bitcoin SV (BSV) ve son olarak beşinci sırada yüzde 2,27’lik düşüşle Aave (AAVE) yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx